poniedziałek, 22 grudnia 2014

Zupka z kotletami sojowymi

Jako szybki posiłek lubianym posiłkiem często są kanapki.

Jednakże czajnik bezprzewodowy bywa w tym momencie w nieomalże każdym placówce.

szybkie danie (9)
Z jego użyciem da się zdziałać pełny lunch, jaki będzie zawierał cukry proste i złożone, białka w znacznej porcji i nieduży dodatek lipidów.Z kolei przeróżne rodzaje kanapek, to z reguły mnóstwo najprostszych cukrów, oraz lipidy w postaci pasztetu.

Jak zrobić kompletny posiłek?

Otóż przydatne są:
  • Zupka błyskawiczna - źródło węglowodanów i małego dodatku lipidów.
  • Kotlety instant - magazyn tzw. wolnwych węglowodanów oraz znaczącej dozy protein.
  • Głęboki talerz - do zalania wrzątkiem suchych produktów.
Sporządzenie zupy jak poniżej Zupkę instant wkładamy do pojemnika, dosypujemy dołożone dodatki do smaku, przy tym dodajemy 0,5 paczki soi i uzupełniamy gorącą wodą.
Mała obserwacja, kotlety z soi należy połamać na mniejsze porcje, aby szybciej napuchły. Porcja obejmuje plus minus trzydzieści gramów protein, 70 g cukrów i nieco tłuszczu.Czas przygotowywania to około dziesięć minut, wraz z zagotowaniem wrzątku.Kwota za posiłek, jest to w zależności od kwoty za zupkę błyskawiczną i soję, rózni się pomiędzy dwoma a pięcioma złotymi.Czy umiałbyś spożyć dowolny inny pełny posiłek za takie pieniądze?Smacznego!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Proszę bez spamu. Komentarze mają wnosić coś do dyskusji i być na temat związany z postem, ewentualnie mają być napisane wg instrukcji w poście, jeśli taka była tam zamieszczona.
Dziękuję.